• Registruotis
Ivairus Apie mus

Trumpai apie Diablo3.lt
Diablo3.lt - lietuviška Diablo 3 bendruomenė, susikūrusi jau pirmąją žaidimo paskelbimo dieną - 2008-06-28.

 

Diablo3.lt - informacinis ir pagalbinis didžiausias lietuviškas Diablo 3 portalas.
 

Mes nesiekiame pelno, viską darome tik iš didelės meilės žaidimui. Bet jūsų parama mums yra labai vertinga. Esame paprasti, draugiški ir visada su šypsena :) Vieni dirba, kiti mokosi, kas užsiima tiesiog mėgstama veikla. Kitaip tariant niekuom nesiskiriame nuo jūsų.
 

Istorija
2008 metais birželio mėnesį, man atrodo birželio 6 dieną, dar prieš paskelbiant apie oficialiai kuriamą Diablo3, su savo geru draugu nusprendėm sukurti forumą Lietuvos Diablo3 žaidėjams. Tiesa, dvejojom keletą dienų, bet ryžtas nugalėjo. Aišku visa tai peraugo prie nedidelio puslapio, o vėliau ir prie didelio portalo. Bet tam reikėjo pagalbos ir kitų žmonių. Padėjo ne vienas ir ne du žmonės.Žmonės keitėsi. Bet galiu pasakyti drąsiai Ačiū jiems už visokeriopą pagalbą. Šiuo metu (2012-01-16) mes esame septyniese.

Parašė: bankeris
 

Komanda

 • bankeris - Julius, diablo3.lt įkūrėjas. Projekto rėmėjas. Atsakingas už finansus.
 • Jsf - Justas, diablo3.lt įkūrėjas. Svetainės pagrindinis administratorius.
 • pastuh - Vaidas, administratorius. Diablo3.lt pagr. dizaineris. Jo menas unikalus ir nėra ką čia pridurti!
 • Karkus - Karolis, buvęs administratorius, pagr. vertėjas. Šio žmogaus dėka matote išverstus tekstus į lietuvių kalbą!
 • norton - Justinas, buvęs administratorius, pagr. redaktorius. Šio žmogaus dėka svetainės turinys tampa suprantamas mirtingiesiams :)
 • Nannou - Igoris, buvęs administratorius, vertėjas. Žmogus sukaupęs didelę Diablo2 patirtį sėkmingai ją naudoja rengiant Diablo 3 apžvalgas.
 • CabaL - Artūras, moderatorius, vertėjas. Universalus "karys" prisidedantis prie projekto plėtojimo.
 • Virus - Dainius, buvęs moderatorius, vertėjas. Daug prisidėjo verčiant tekstus.
 • ^NeoN^ - Linas, buvęs moderatorius, tekstų redaktorius. Taria paskutinį žodį, verčiant tekstus.
 • LG0012 - Lukas, buvęs administratorius, jaunesnysis dizaineris. Stebim per padidinimo stiklą :)
 • ScanX - Edgaras, administratorius, sponsorius, VPS serverio administratorius. Kartais jį vadinam Japoške nes baisus anime fanas!.
 

Kiekvienas registruotas narys yra mūsų bendruomenės narys ir vienaip ar kitaip prisideda prie mūsų projekto plėtros. Primename, kad kiekvienas iš registruotų vartotojų gali parašyti naujieną mūsų svetainėje.
 

Jei norite prisidėti ar tapti mūsų komandos nariu, rašykite forume http://www.diablo3.lt/forumas/23-komanda/ arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Reklama


prepaid.lt

 

 

Diablo3.lt - informacinis ir pagalbinis didžiausias lietuviškas Diablo 3 portalas. Kopijuoti diablo3.lt medžiagą be administracijos sutikimo griežtai draudžiama.

Su mumis susisiekti galite el. paštu - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. © 2008-2014

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas