• Registruotis

   

 

  Demonų medžiotoja

      

 

 

Klasės Demonų m...


Demon hunteriai yra negailestingi linčiuotojai kurie nužudo savo nežmogiškus taikinius su arsenalu iš šaudančių ginklų. Jie atsitupia ir nusitaiko esant toli nuo pavojaus, naudodami lankus, mirtinus spąstus ir sviedinius, kad greitai užbaigtų monstrų gyvenimus, kurie vaidenasi jų pasaulyje..

Su plačiai sprogstančiai šūviais, strėlių protrūkiais ir užlaikytais sprogmenimis, demon hunteriai pasižymi galimybę sunaikinti grupe priešų kurie yra šalia vienas kito. Hunteriu nepaprastas taiklumas leidžia jiems susitvarkyti su stipresniais monstrais iš atstumo: Jie gali žudyti iš už priedangos svarbesnius monstrus, arba atsitraukinėjant šaudyti kol priešai bando prieiti.

 

Kaip bebūtų, demon hunteriu susifokusavimas naudoti šaunamuosius ginklus ir maža patirtis artimose kovose palieka juos pavojuje kai jie būną apsupti ar užspeisti kampe. Išvengimo galimybes, tokios kaip gynybiniai sukinėjimaisi ir šokinėjimai, taip pat ir šūviai kurie sustabdo ar sulėtina priešininkus, yra tokie pat svarbus hunteriui kaip ir strėles jo strėlinėje.

 

 

 

KILMĖ

“A beast for the slaughter.”

Tie kurie save vadina demon hunteriais nėra tauta ar tautos. Jie neatstovauja jokiam karaliui. Jie bet likutis - aidas - tiems, kurie jau prarado savo gyvenimą hellspawn monstrams. Kai jų namai buvo sudeginti, o jų šeimos paskerstos demonų, dideli dalis pabėgėlių buvo pasmerkti mirčiai - bet keli palaidojo savo artimuosius, susigrupavo, ir prisiekė atkeršyti.

Nors jų ir nėra tiek daug, hunteriai suseka ir užspeisti kampe demonus tikint, kad jei išsaugo nors bent viena gyvybę, jų pasaulis pasidarys geresnis nuo to. Dienos pabaigoje, kai užmerkia akis, didelė dalis vis dar mato košmarus , kuriose siaučiantis blogis juos suvedė kartu: negyvai badančios letenos, vyrai ir moterys skęstantys savo kraujyje.

Pabudę, demon hunteriai mato beveik ta patį vaizdą. Tačiau dabar, jie pagaliau turi galimybe pasipriešinti.

Jie nedrįsta pagalvoti apie pergale, o ką jau kalbėti apie taiką. Bet vis tiek, jie medžioja. Jie nieko daugiau padaryti negali.

 

GINKLUOTĖ

Demon hunteriai yra ištreniruoti sulaikyti monstrus su neįprasta variacija ginklų ir kovos stilių, kuriuos tik jie gali sėkmingai naudoti kovoje. Jie yra rankinių arbaletų meistrai - staigiai užtaisomi, greitai šaudantys ginklai, kuriuos jie naudoja demonus paversti jų laikinom strėlinėm. Demon hunteriai taip pripratę prie rankinių arbaletų, kad juos gali naudoti su abejomis rankomis; vienu metu iššauti arbatelai padvigubina strėlių skaičių ore, ir greiti per kurį miršta hunterių priešai.

 

ŠARVŲ PROGRESIJA

Nepatyrę demon hunteriai vilki lengvą, lanksčią odą, kad apsaugotų savo riešus ir kaklą, ir skaras kad paslėptų savo veidus ir pranyktų šešėlyje. Tai juos apsaugotu nuo saulės, bet daugiau nuo nieko. Patobulinti šarvai suteikia matomas metalines formas, kurios kruopščiai dengia kūno vietas. Su aukščiausios rūšies medžiagomis, net patys pragmatiškiausi hunteriai padaro mažus pakitimus kad papuoštų savo šarvus ir apsiaustą. Galingas šarvų kostiumas papuoštas kabliais, alpinizmo spygliais ir veido apsauga kuri leidžia hunteriams matyti pilną vaizdą ir tuo pačiu apsaugoti svarbiausius kūno organus. Nepaprastai gudriai skaičius strėlių ir prietaisų gali būti išdėlioti tokio tipo šarvuose.

 

 

 

 

    

Pagrindiniai bruožai

RANGED WEAPONRY

Demon hunters are able to pepper the battlefield with scores of arrows and projectiles, or snipe distant enemies with a precision undreamt of by other heroes. Their arsenal includes longbows, grenades, hand-thrown weapons, and even dual-wielded crossbows.

 

TRAPS

When hunting packs of demons or giant horrors much stronger than themselves, canny hunters come prepared. Luring enemies into mines, caltrops, or steel-jawed traps can soften them up, ensuring an easy – and guaranteed – kill. 

 

SHADOW MAGIC

In order to better their chances against the forces of the Burning Hells, demon hunters embrace apocryphal magics. They can cloak themselves in darkness, confound others’ attacks, and slip between shadows to sneak up on their prey.

 

BATTLE TACTICS

Demon hunters carry the scars and burns of their pasts, and, despite the path they’ve chosen, they have no desire to suffer again. Hunters hold their enemies at range with hamstringing arrows, or slow them with entangling bolas, and they drop smoke bombs to escape when foes draw dangerously close.

 

 

    

 

 

 

 

RESOURCE: HATRED / DISCIPLINE

Demon hunters are perpetually at war with themselves. They hold no hope for a return to their former lives, but they fight and stalk demons with a passion. Those hunters who live to train others become deliberate and cautious and, yet, their impulses scream to meet demonic violence with more violence.

Every arrow that demon hunters launch is dipped in spite; nearly all of their attacks are delivered with Hatred, a cold, righteous anger that renders them utterly merciless to their enemies. Their Hatred is nearly endless; it recovers quickly, as, even at rest, demon hunters are filled with the desire for vengeance.

Those hunters who would hope to make any sort of true impact must temper their Hatred with a second resource: Discipline, the caution and care that ensures they live to kill another day.

Discipline is precious to demon hunters. Not only does it return slowly, requiring more reflection and patience than their Hatred-based attacks, but they must rely on it for everydefensive maneuver – trapping enemies in place, vaulting out of the way of teeth and claws, and dodging hails of spines and arrows.

It is a simple matter for demon hunters to stand in place, icy with Hatred, and send a volley of projectiles at the hordes of their enemies. But, when they fail to defend themselves with Discipline, hunters leave themselves able to be slaughtered. A careful balance of Discipline and Hatred is the most likely way hunters ensure their survival.

Reklama


prepaid.lt

 

 

Diablo3.lt - informacinis ir pagalbinis didžiausias lietuviškas Diablo 3 portalas. Kopijuoti diablo3.lt medžiagą be administracijos sutikimo griežtai draudžiama.

Su mumis susisiekti galite el. paštu - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. © 2008-2014

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas