• Registruotis
Info Diablo III naujovės

RETROSPEKTYVA

Mes didžiuojamės originaliu Diablo tamsumu, niūria atmosfera ir įtraukiančiu daiktų ieškojimu žaidime. Diablo II pasižymejo įvairia aplinka ir monstrais, skirtingomis klasėmis ir keletu unikalių elementų, kurie tapo frančizės sinonimais (gems, runes, set itiems ir kiti).

Abu žaidimai įtvirtino serijos pamatus: atsitiktiniai lygiai, nepaliaujami monstrų puolimai ir nuolatiniai įvykiai, unikalios užduotys, tūkstančiai daiktų ir epinė istorija apie High Heavens, the Burning Hells ir lemtinga bei herojiška žmogaus kova.

Diablo III - įpėdinis praeitų žaidimo serijų. Mes taip pat pridėjome dar daugiau įvairiausių skirtingų elementų, kad žaidimas parodytų mūsų viziją apie Sanctaury.

RUNOS

Diablo III, runos suteikia neregėtą įgudžių ir jėgos kontrolę, keisdamos elemental žalos tipus, taiklumą, žalos dydį, pridedant tokius sekinančius efektus , kaip priešų sulėtinimas ir apsvaiginimas, aplinkos keitimas ar tavo sugebėjimų išvaizda.

 

PASIEKĖJAI

Kartais herojui reik pagalbininko. Pasiekėjai, čempionai yra drąsūs kovotojai, kurie prisijungs prie tavo kovos prieš the Burning Hells. Jie yra panašūs į Diablo II padėjėjus tuo, kad juos galima aprengti įvairiais ginklais ir šarvais, tačiau skiriasi, kad turi savo asmeninius įgūdžius, kuriuos galima keisti padedant savo draugams kovoje. Jie yra puikios asmenybės padedančios kovoti už teisingumą.

 

KALDINIMAS ir MEISTRAI

Keliaujant ir vykdant įvairias užduotis per Sanctaury, kai kurie talentingiausi pasulio meistrai prisijungs prie tavęs. Šie meistrai sugeba tavo surinktas materijas paversti tau į naudą, iškaldami tau pritaikytus šarvus ar pridedant prie jų gemus, kurie padidina tavo jėgą.

Investuok laiką ir pinigus į šiuos meistrus, užpildyk jų dirbtuves įvairiomis materijomis ir gerink savo daiktų kokybę.

 

SEAMLESS INTERACTION

Norint tobulėti ir judėti į priekį Diablo žaidime, mes padarėme keletą pakeitimu su Diablo III herojais ir jų inventoriaus valdymu, taigi jūs praleisite daugiau laiko naudodami šias naujoves žudant priešus ir ieškodami grobio. Vietoj to, kad kauptum savo galimybių taškus ir lauktum lėtai tol kol padarytum savo herojų idealų, Diablo III suteikia galimybę keisti tavo įgūdžius, bet kada ir leidžia ekspirementuoti su savo herojumi. Jus taip pat galite dalintis visais savo daiktais su bet kuriuo savo herojumi padedant daiktus į savo skrynią. Taip pat jūs patys galite identifikuoti nežinomus daiktus ir teleportuotis į miestą nenaudojant jokių scrolls ir tomes.

KOVA: GREITESNĖ, PROTINGESNĖ, PRASMINGESNĖ

Pamatinis Diablo III kovos varikliukas yra mygtuko paspaudimas, žudant ir žiurint, kaip tavo priešai miršta – tap pat jaučiamas stiprenis žudimo jautrumas ir malonumas. Daugybė gynybinių sugebėjimų suteikia herojams didesnį taktinį pranašumą; stebuklingu gėrimų lėtas atsistatymas garantuoja, kad reiks atidžiai rinktis ką žudyti kovos lauke; gyvybės gerimų taupymas užtikrina tavo mobilumą, kuris yra esminis elementas užtikrinantis tavo išgyvenimą.PAGERINTA KONTROLĖ

Diablo III pagerina kontrolės pasirinkimus klasikinėje Diablo II hotbar, pridedant visišką laisvę rinktis shortuct`us ir reguliuojant pelės mygtukus tavo reikmėms, tai padeda kovoje greičiau naudoti tavo įgūdžius.

AUKCIONAS

Daiktai visoje Diablo serijoje yra labai svarbūs, todėl mes pridėjome aukcioną greitesniam, lengvesniam daiktų mainymuisi, kuris užtikrina, kad nebebus sukčiavimo ir apgavysčių, kurios buvo ankstesnėse Diablo dalyse. Dabar daiktai gali buti parduodami ir perkami be jokios baimės, kad būsite apgauti nepažįstamų asmenų.

KLASĖS IR ĮGŪDŽIAI

Diablo III žaidime yra penkios klasės: keturios visiškai naujos (burtininkas, raganius, demonų medžiotojas ir vienuolis) ir viena sena - barbaras, kuris turi daugybe naujų viską griaunančių triukų ir priešų naikinimo būdų. Kiekviena klasė turi savo unikalią resursų sistemą ir skirtingus žaidimo stilius. Nuo šiol ne visi herojai naudoja vieną manos resursą.

 


MONSTRAI ir DAIKTAI

Diablo III turi išsiskiriančius ir labiau išvaišdžius monstrus nei Diablo I ar Diablo II. Šie monstrai turi savo asmeninius naikinimo įgūdžius, kai kurie visiškai nauji, o kai kurie panašūs. Daiktų įvairovė ir jų radimo atsitiktinumas Diablo III yra panašūs su praeitomis Diablo serijomis, tačiau naujoje dalyje mes pridėjome tūkstančius naujų daiktų kombinacijų, dauguma iš ju su unikaliais sugbebėjimais ir prieš tai nematytomis galimybėmis.

Taip pat atsirado nauji ginklai ir aprangų tipai, tokie kaip demonų medžiotojų vienos rankos arbaletai ar raganiaus mojos, kurie suteikia kiekvienai klasei savito išskirtinumo.

PVP arenos

Praeituose Diablo žaidimuose kiekviena, žaidejas vs žaidejas, kova turėjo savo istoriją. Diablo III mes sukūrėme labiau formalią vietą, kur žaidėjai galėtų iššaiškinti, kuris stipresnis. Diablo III arenos yra specialiai sukurtos, žaidejas vs žaidejas, todėl nuo šiol turės daugiau galimybių ir pasirinkimo laisvės kovose.

SUNKUMO LYGIO PADIDINIMAS

Pagerinti NIGHTMARE ir HELL lygiai Diablo III žaidimui suteikia naujus sunkumo lygius, kurių nerasime Normal lygyje – žymiai stipresni ir gąsdinantys šarvų rinkiniai, unikalūs daiktai, aukšto lygio runos, ypatingi receptai bei meistų tobulinimas. Monstrai tampa pastebimai stipresni ir labiau pavojigesni aukštesniuose lygiuose.

Naujame brutaliame INFERNO lygyje (atsiranda tik tada, kai pereinamas Hell lygis) monstrai yra aukštesnio lygio nei herojai. Inferno lygis yra epinis iššūkis žaidėjams, kurie pasiekia maksimalų žaidėjo lygį, tačiau šis lygis apdovanoja epiniais atlygiais už monstrų žudimą.PASIEKIMAI

Jūs turėsite galimybę savo pasiekimus parodyti ant bannerio matomo visiems žaidėjmas Battle.net, kurie reprezentuos jus Diablo III žaidime. Taip pat jūs turėtumėte tikėtis daugiau „endgame“ priedų, kurie leis pasiekti unikalių tikslų ir kovoti dėl šloves Sanctaury pasaulyje.

NAUJA EPINĖ ISTORIJA

Diablo visada turėjo savo makabrišką klasikinę temą – kovą tarp gėrio ir blogio – pasaulyje, kuriame trapūs žmonės sugebėjo išlikti tarp chaoso ir tragedijų. Diablo III pakelia istoriją į naujas aukštumas ir ieško dingusių paslapčių Sanctaury pasaulyje.

Sveiki sugrįžę.

Diablo3.lt - informacinis ir pagalbinis didžiausias lietuviškas Diablo 3 portalas. Kopijuoti diablo3.lt medžiagą be administracijos sutikimo griežtai draudžiama.

Su mumis susisiekti galite el. paštu - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. © 2008-2014

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas