• Registruotis

Account Hacked
(1 žiūri) (1) svečias

TEMA: Account Hacked

Ats: Account Hacked 2012-06-03 18:13 #8103

• Cadet
  • Neprisijungęs
  • Žinučių: 1
Man kyla itarimu kad pats blizardas nz kur problemos esme, o sitos bedos tesesi daugiau kaip savaite.

Ats: Account Hacked 2012-06-03 19:25 #8104

• bankeris
  • Neprisijungęs
  • bankeris#2943
  • Žinučių: 1380
Mačiau vienas žmogus buvo parašęs, kad buvo nulaužti kažkokie kiti forumai ir kadangi žmonių passwordai tie patys... tai ir apšvarino :]
N̘͙̜̙̣̭ͬ̎͌ͮ͟ͅo̶͓̲͙̪͇͓͂ͬ͂ͦͫt̂̓̚­̞͓̗̥͔͈̯̦̥ͦ̐̆̂ͬ ̾̽̐e͋ͦ̃̈́ͦͤ͛v̵̱͓̈̓͐̓̏­̮̟̘eͯň̴͂ͧ́͏̣̫̠̤ ̨̘̹̼̱̍ͮ͌̉̓͒dͩͧ̏̾͋͊́ͤ͏̡̖̠̬͔͜e̔̚­͖̬͍̘̦̘̬̺ͩ͊͗̓͑ͮ̑͟ä͞tͦͯ­̯̤̘̰h̜̰̳̰̗͉̞̔ͯ͋͗ͯ͊̕ͅ ̢͓̰͖̹̫̙̥ͮ̃̅͌͌̇̚̕c̭̻̘̰̺̰̦̚a̸͂͂̃­͚n̴ͧ̍ͮ͐͋͏̳̝̰͇̥̣̱̥̩ ̩̯͕̣̇͂ͯ̒ͥ͑s̸̗͇͉̦̄̀̃̈́̄̕͝ä̴͒̒͏̫­͎͉v̶̶̰̙̦͍̻̼͉̜̈́͂̌̇ͥͮ͌ͮe̿̇ͤ­̺̗͉ ̷̜̿̌̅͒̅͒͐ͧy͕͙̟̹͙̭̲̙ͫ̒̃ǫ̾ͫ͏̵̬̪­̼̪̟͍ű̄ͦͅ ̧̗̬͕̦̙͚͕ͩ͊̈̒ͫ̾f̜̪͑̕r̟̺̱̗̀͐͌̋̀̾­͚̖͔om͛ͮͧ̊̏ ̢̹̺͓̩̳͖̤͂ͤm̻̤̟̦̅̀͛̿ͤ͗͐͗e̅̈́ͬ̅̚͡­̷͔

Kopijuoti lietuvišką tekstą be nuorodos į www.diablo3.lt griežtai draudžiama.

Ats: Account Hacked 2012-06-03 22:44 #8111

• coupé
  • Neprisijungęs
  • coupé#2668
  • Žinučių: 2
todel pas mane visada email`u password`ai kitokie negu game`u account`u, o forumu irgi kitokie. Realiai naudoju 3 password`us. 1 email, 2 game account, 3 forumams ir visokiem kitiem menkniekiam. Google maile sms protect, battle.net`e sms protect. Taip kad atsargumas gedos nedaro ir dar nekarta niekur neapsvarino ar dar kokiu bedu man nepridare.. reikia patiems saugotis, nes kiti jusu neapsaugos :)]
Jums pritaria šie nariai: WekizZ

Re: Ats: Account Hacked 2012-06-04 08:35 #8113

• WekizZ
  • Neprisijungęs
  • WekizZ#2813
  • Žinučių: 298
coupé parašė:
todel pas mane visada email`u password`ai kitokie negu game`u account`u, o forumu irgi kitokie. Realiai naudoju 3 password`us. 1 email, 2 game account, 3 forumams ir visokiem kitiem menkniekiam. Google maile sms protect, battle.net`e sms protect. Taip kad atsargumas gedos nedaro ir dar nekarta niekur neapsvarino ar dar kokiu bedu man nepridare.. reikia patiems saugotis, nes kiti jusu neapsaugos :)]

Na pas mane irgi game vienas pass, o forumai kitas. Bet manau sian reiks uzsimesti galingesni pas. Juk prasides RMAH (real money auction house) tuomet isvis bus sakes!
...

Ats: Account Hacked 2012-06-04 11:50 #8117

• Ophiuchus
  • Neprisijungęs
  • Menulis#2488
  • Žinučių: 561
Neaišku ar bus tas RMAH (atidėtas kaip ir mėnesiui). O jei ir bus, tai gal Tu vienas iš tų naivuolių, kurie mano, jog galėsi "užsikalt babkių" iš ten? :D Jei turi 1H weaponų su 1,2k DPS ir duodančiais atk speed ir crit dmg, tai GAL ir užsidirbsi. Bet ir tai abejoju. Nebent atsiras kvailų, pasiturinčių vokietukų tada gal ir leis jie savo pinigus. Bet, kad dažniausiai pasiturintys yra ne durni :) Aš tai jei ir laukiu RMAH, tai tik dėl to, kad GAH turėtų kainos krist :) Iki to laiko tiesiog, reikia daug gold susirinkt :P

Re: Ats: Account Hacked 2012-06-04 14:06 #8121

• WekizZ
  • Neprisijungęs
  • WekizZ#2813
Ophiuchus parašė:
Neaišku ar bus tas RMAH (atidėtas kaip ir mėnesiui). O jei ir bus, tai gal Tu vienas iš tų naivuolių, kurie mano, jog galėsi "užsikalt babkių" iš ten? :D Jei turi 1H weaponų su 1,2k DPS ir duodančiais atk speed ir crit dmg, tai GAL ir užsidirbsi. Bet ir tai abejoju. Nebent atsiras kvailų, pasiturinčių vokietukų tada gal ir leis jie savo pinigus. Bet, kad dažniausiai pasiturintys yra ne durni :) Aš tai jei ir laukiu RMAH, tai tik dėl to, kad GAH turėtų kainos krist :) Iki to laiko tiesiog, reikia daug gold susirinkt :P

nieko nesitikiu, uzsidirbineju pinigus dirbdamas. bet ne kiek neabejoju, kad gryna valiuta sitame zaideime tures svarbia role.

isivaizduokim: ateina i zaidima turtingu teveliu vaikas. ir jis zino kaip zaisti tokius zaidimus, kokie itemai yra verti demesio ir visa kita. ir stai jis atranda AH. nusiperka viena kita daikta, dasikasa iki 60lv, pasitrainioja po inferno ir ziuri, kad jis yra silpnokas, kadjudeti toliau. tuomet jis vel uzeini i aukcijona ir mato 1k dps ginkla kurio kaina 1kk. taip uztruksime, bet gausime :D. na vargais negalais jis sutaupo ir gauna panasu ir paskiau ziuri 1200dps, juk skirtumas tik 200dps, bet koks efektas! na ir zinoma kaina 3kk. stai cia jis suranda RMAH ir ten lygiai toki pati ginkla ar net geresni, galima nusipirkti uz kazkokius varganus 2$.

"teti mano paypal saskaitoje truksta pinigu"
"o! suneli, ka sumastei? gal koki versla?"
a)"taip teti, bet kolkas pelno nesiekianti"
b)"ne, tiesiog noriu paremti alkstancius afrikoje"
c)"as zinau, kad tau sunku sugalvoti ka man padovanoti, todel man tinka ir paypal valiuta"
"kaip tu greitai bresti, sia im 50$"

ironiska, bet tikra ;)
...

Ats: Re: Ats: Account Hacked 2012-06-04 15:01 #8123

• Mazer
  • Neprisijungęs
  • Mazer#2303
  • Žinučių: 163
WekizZ parašė:
Ophiuchus parašė:

nieko nesitikiu, uzsidirbineju pinigus dirbdamas. bet ne kiek neabejoju, kad gryna valiuta sitame zaideime tures svarbia role.

isivaizduokim: ateina i zaidima turtingu teveliu vaikas. ir jis zino kaip zaisti tokius zaidimus, kokie itemai yra verti demesio ir visa kita. ir stai jis atranda AH. nusiperka viena kita daikta, dasikasa iki 60lv, pasitrainioja po inferno ir ziuri, kad jis yra silpnokas, kadjudeti toliau. tuomet jis vel uzeini i aukcijona ir mato 1k dps ginkla kurio kaina 1kk. taip uztruksime, bet gausime :D. na vargais negalais jis sutaupo ir gauna panasu ir paskiau ziuri 1200dps, juk skirtumas tik 200dps, bet koks efektas! na ir zinoma kaina 3kk. stai cia jis suranda RMAH ir ten lygiai toki pati ginkla ar net geresni, galima nusipirkti uz kazkokius varganus 2$.

"teti mano paypal saskaitoje truksta pinigu"
"o! suneli, ka sumastei? gal koki versla?"
a)"taip teti, bet kolkas pelno nesiekianti"
b)"ne, tiesiog noriu paremti alkstancius afrikoje"
c)"as zinau, kad tau sunku sugalvoti ka man padovanoti, todel man tinka ir paypal valiuta"
"kaip tu greitai bresti, sia im 50$"

ironiska, bet tikra ;)

kazkokia pieva..
Jums pritaria šie nariai: SHERIFF, Ophiuchus

Re: Ats: Re: Ats: Account Hacked 2012-06-04 15:52 #8125

• WekizZ
  • Neprisijungęs
  • WekizZ#2813
pieva bus kai RMAH bus daigtai kainuojantys 50$ ir daugiau :)

Kad zaidimo kaina 50$ tai nereiskia, kad zaidime negali buti brangesniu daiktu nei jo pacio verte.
Juk kiek laiko pats sugaisai kol gavai si ta vertingo, ivertink laika/pramoga ar kaip tu tai bevadintum. Man asmeniskai jokio pelno nereikia, bet man idomu pamatyti kai si sistema veiks.

Ir pelna sioki toki tikrai pasidarys, bent jau tie kurie yra pakankamai aukstai. (piramide)
...
Paskutinis taisymas: 2012-06-04 15:54 nuo WekizZ.

Ats: Re: Ats: Re: Ats: Account Hacked 2012-06-04 16:21 #8127

• Ophiuchus
  • Neprisijungęs
  • Menulis#2488
  • Žinučių: 561
WekizZ parašė:
pieva bus kai RMAH bus daigtai kainuojantys 50$ ir daugiau :)

Kad zaidimo kaina 50$ tai nereiskia, kad zaidime negali buti brangesniu daiktu nei jo pacio verte.
Juk kiek laiko pats sugaisai kol gavai si ta vertingo, ivertink laika/pramoga ar kaip tu tai bevadintum. Man asmeniskai jokio pelno nereikia, bet man idomu pamatyti kai si sistema veiks.

Ir pelna sioki toki tikrai pasidarys, bent jau tie kurie yra pakankamai aukstai. (piramide)

Dude wtf? Atsibusk. Pasakoj kažkokioj gyveni. Viską žinai kaip bus. Aiškeriagiu gal dirbi?

Ats: Account Hacked 2012-06-04 16:57 #8128

• Devaueris
  • Neprisijungęs
  • Aferistas#2298
  • Žinučių: 108
Aš visai nenustebčiau, jai itemai būtų po kokius 20-30 baksų, nes ir seniau ant d2 pvz Zod runa kainavo 50 baksu, tai kodėl gi diablo 3 negali būti.
P.S. pats esu pardavęs barba 93 lvl HC, su GF stormu, ariatu, raven ringais ir dar ten keliais legendery itemais už 200 Lt. so why not?
Paskutinis taisymas: 2012-06-04 16:58 nuo Devaueris.

Diablo3.lt - informacinis ir pagalbinis didžiausias lietuviškas Diablo 3 portalas. Kopijuoti diablo3.lt medžiagą be administracijos sutikimo griežtai draudžiama.

Su mumis susisiekti galite el. paštu - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. © 2008-2014

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas