• Registruotis

Tiesiogines Transliacijos (Live Stream)
(1 žiūri) (1) svečias
  • Puslapis:
  • 1

TEMA: Tiesiogines Transliacijos (Live Stream)

Tiesiogines Transliacijos (Live Stream) 2013-10-02 20:22 #14960

• Tubas
  • Neprisijungęs
  • Tubas#2500
  • Žinučių: 2
Labas visiems. Idomumo delei norejau pasiteiraut gal kas zino, o gal patys esat Live streameriai? Nusibodo ziuret tuos kitakalbius, idomu butu toki tautieciu bureli suburt ir koki viena live stream'a. Galvoju ta pats daryt, bet reikia aisku tinkama iranga isigyt. Zodziu idomu butu, ka jus manot?

Tubas#2500

Ats: Tiesiogines Transliacijos (Live Stream) 2013-10-03 11:20 #14961

• EBL
  • Neprisijungęs
  • Žinučių: 29
jeigu tai atnestu pinigus - kodel gi ne.

Ats: Tiesiogines Transliacijos (Live Stream) 2013-10-03 11:42 #14962

• bankeris
  • Neprisijungęs
  • bankeris#2943
  • Žinučių: 1403
Labas Tubai,
Aš asmeniškai nelabai žiūriu streamus, nebent kažkokį pakartojimą, arba pvz jeigu parodo kokią naujovę ar naują būd kur farminti, arba build'ai ir panašiai, bet čia tokie vienkartinio žiūrėjimo. O šiaip žiūrėti kaip bėgioja xebra, šnekasi, farmina nematau didelio tikslo :} nebent aš to žaidimo nematęs. Priešingu atveju geriau pačiam eiti ir rinkti daiktus.

BET, pvz jeigu sukurtumėte kokias pamokas naujokams. Pvz 1.0.8 Barbaro build'ai MP1, MP5, MP10, Monk build'ai... Grupės build'ai pvz:

Mano ir Nannou MP10 valymas. Aš lošiau už Monk support. Turėdamas tik 10k dps, Nannou dps siekė tuo metu ~600k.

Tai jeigu tokių prikurtumėte tai aš tikrai sakau TAIP!
N̘͙̜̙̣̭ͬ̎͌ͮ͟ͅo̶͓̲͙̪͇͓͂ͬ͂ͦͫt̂̓̚­̞͓̗̥͔͈̯̦̥ͦ̐̆̂ͬ ̾̽̐e͋ͦ̃̈́ͦͤ͛v̵̱͓̈̓͐̓̏­̮̟̘eͯň̴͂ͧ́͏̣̫̠̤ ̨̘̹̼̱̍ͮ͌̉̓͒dͩͧ̏̾͋͊́ͤ͏̡̖̠̬͔͜e̔̚­͖̬͍̘̦̘̬̺ͩ͊͗̓͑ͮ̑͟ä͞tͦͯ­̯̤̘̰h̜̰̳̰̗͉̞̔ͯ͋͗ͯ͊̕ͅ ̢͓̰͖̹̫̙̥ͮ̃̅͌͌̇̚̕c̭̻̘̰̺̰̦̚a̸͂͂̃­͚n̴ͧ̍ͮ͐͋͏̳̝̰͇̥̣̱̥̩ ̩̯͕̣̇͂ͯ̒ͥ͑s̸̗͇͉̦̄̀̃̈́̄̕͝ä̴͒̒͏̫­͎͉v̶̶̰̙̦͍̻̼͉̜̈́͂̌̇ͥͮ͌ͮe̿̇ͤ­̺̗͉ ̷̜̿̌̅͒̅͒͐ͧy͕͙̟̹͙̭̲̙ͫ̒̃ǫ̾ͫ͏̵̬̪­̼̪̟͍ű̄ͦͅ ̧̗̬͕̦̙͚͕ͩ͊̈̒ͫ̾f̜̪͑̕r̟̺̱̗̀͐͌̋̀̾­͚̖͔om͛ͮͧ̊̏ ̢̹̺͓̩̳͖̤͂ͤm̻̤̟̦̅̀͛̿ͤ͗͐͗e̅̈́ͬ̅̚͡­̷͔

Kopijuoti lietuvišką tekstą be nuorodos į www.diablo3.lt griežtai draudžiama.
Paskutinis taisymas: 2013-10-03 11:43 nuo bankeris.
Jums pritaria šie nariai: Mosc

Ats: Tiesiogines Transliacijos (Live Stream) 2013-10-03 21:44 #14963

• Tubas
  • Neprisijungęs
  • Tubas#2500
  • Žinučių: 2
Va butent, galima ir naujokam kazka padoraus sukurt, kad galetu isijaust, bet aisku ten youtube pilna visokiu build'u ir pan. Kitas reikalas galima kazka pastreamint, kas ziures (gal) tarkim su mielu noru padovanosiu kam nors koki legandary daikta jei man tas daiktas nereikalingas. Arba kalbant apie daiktus galima kokia tema sukurt ''Keiciam (trade)'' arba tiesiog dovana, arba galu galiausia parduot :) Na zodziu galimybiu-keletas, tik idomu kiek cia chebros yra akvtyvios?

Tubas#2500
Paskutinis taisymas: 2013-10-03 21:45 nuo Tubas.
Jums pritaria šie nariai: bankeris

Re: Tiesiogines Transliacijos (Live Stream) 2013-10-03 22:46 #14964

• Nesakysiu
  • Neprisijungęs
  • JonasVee#2754
  • Žinučių: 334
Iki expo - nėr čia nieko aktyvaus manau. :D

Ats: Tiesiogines Transliacijos (Live Stream) 2013-10-04 09:49 #14966

• EBL
  • Neprisijungęs
  • Žinučių: 29
o tu turi tam tikra iranga kad streaminti?
na ir pats streamas vyktu po naujojo expo?

Ats: Tiesiogines Transliacijos (Live Stream) 2013-10-04 12:02 #14967

• Mosc
  • Neprisijungęs
  • Life2v#2772
  • Žinučių: 162
Yra aktyvių ir ne vienas. Tik retai rašo.

Turi pats sau atsakyti, kuom tavo streamas bus įdomus kitiems? Per kavos pertraukas, vakarienę, kartais pasižiūriu streamus, bet tik jei būna topiniai - Kingkongor, Moldron, INVIS ir nebepamenu niko, su wz cm topiniu lakstydavo - dažniausiai jie pirmieji prisitaiko prie naujovių, patarimai ir t.t.., t.y. jie gyvena tuo ir daug laiko skiria žaidimui. O tokių, kurie tik šiaip sau streamina, yra nemažai, bet niekas jų beveik nežiūri (matosi lankytojų skaičius esamu laiku/peržiūros). Aukščiau minėti streameriai daugiau mažiau charizmatiški, apranga TOP, daug laiko skirdavo (dabar aprimę, laukia naujovių, karts nuo karto vienas kitas streamina).

Dėl Trade temos, manau geras sumanymas, kai AH panaikins. Jei kažkuri dalis armoro bus trade'inama po naujovių, tokios temos reikės, kaip ir scamerių registro.
Jums pritaria šie nariai: Nesakysiu

Ats: Tiesiogines Transliacijos (Live Stream) 2013-10-05 11:12 #14971

• Mosc
  • Neprisijungęs
  • Life2v#2772
  • Žinučių: 162
Mano seniau keli sukurti:

Paskutinis taisymas: 2013-10-05 11:12 nuo Mosc.
  • Puslapis:
  • 1

Diablo3.lt - informacinis ir pagalbinis didžiausias lietuviškas Diablo 3 portalas. Kopijuoti diablo3.lt medžiagą be administracijos sutikimo griežtai draudžiama.

Su mumis susisiekti galite el. paštu - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. © 2008-2014

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas