• Registruotis

   


  Juvelyras

       Covetous Shen

 

 

Amatininkai ir Pagalbininkai Amatininkai Juvelyras

„Aš esu paprastas žmogus. Duok man gero maisto, šiltą lovą ir saują brangenybių“


Keistai pramintas Pavydusis Shen‘as per savo istoriją turėjo daug vardų, bet nei vienas iš jų, regis, netiko taip, kaip tinka pastarasis. Shen‘as kilęs iš deimantinių Xianso salų, bet jo kelionių aistra nugabeno jį toli nuo namų.


Pavydusis Shen‘as is iš prigimties nerūpestingas, sukuriantis neambicingo žmogaus įvaizdį. Jis palieka likimui ateities kelius bei planus. Shen‘o nerūpestingas požiūris į gyvenimą pasikeičia tik tuomet kai kalba eina apie brangenybes. Jo godumas blizgantiems akmenukams yra legendinis, tikriausiai brangenybes jis myli labiau nei savo gyvenimą.


Kai Shen‘as prie jūsų prisijungia, jo užduotis surasti tam tikrą retą brangakmenį. Ir jis mano, jog jūs esate tas žmogus, kuris vieną dieną padės jam tai padaryti. Kol jo gyvenimo tikslas dar nepasiektas, Shen‘as talentingo juvelyro paslaugas aukos jūsų labui. Perdirbdamas brangakmenius jis suteikia jiems įvairių savybių, padėsiančių jūsų ginklus bei šarvus paversti stipresniais.

 

 


    

Pagrindiniai bruožai

 

BRANGAKMENIŲ JUNGIMAS

Pavydžiojo Shen‘o įrankiai ir meistriskumas dirbant su brangakmeniais leido jam iš žemos kokybės brangakmenių gauti neįtikėtinus rezultatus.

 

 

 

LIZDŲ IŠDEGINIMAS

Pavydusis Shen'as gali išdeginti lizdus skydams, šalmams, diržams ar kelnėms, leidžiant pasinaudoti brangakmenių privalumais praktiškai visam inventoriui.
 

 

 

BRANGAKMENIŲ PAŠALINIMAS

Už tam tikrą aukso kainą jis gali pašalinti brangakmenius iš inventoriaus su lizdais, todėl juos bus galima panadoti iš naujo.
 

 

Reklama


prepaid.lt

 

 

Diablo3.lt - informacinis ir pagalbinis didžiausias lietuviškas Diablo 3 portalas. Kopijuoti diablo3.lt medžiagą be administracijos sutikimo griežtai draudžiama.

Su mumis susisiekti galite el. paštu - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. © 2008-2014

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas