• Registruotis

   


  Nenaudėlis

       Lyndon

 

 

Amatininkai ir Pagalbininkai Pagalbininkai Nenaudėlis

 

„Yra daugybė būdų atidaryti duris. Aš žinau praktiškai visus.“


Kur nesantaikos kurstytojai ir oportunistai gyvena. Žemėje -  tarp High Heavens (dangaus)  ir Burning Hells (pragaro), kurioje dominuoja sukčiai ir vagys, šie keleta žodžių apibūdina Lyndon`a.


Per paskutinius keletą metų egzistencijos, Lyndon keliavo iš vienos vietos į kitą, apgaudinėdamas vietinius, viliodamas damas, lengvabūdiškai leisdamas pinigus bei girtuokliaudamas. Tačiau pavojus būti  sučiuptam ir įkalintam - niekada neleido Lyndon`ui atsipalaiduoti.


Jo ryžtas kovojant su nesibaigiančiu demonų potvyniu  ir siautėjančiais monstrais atrodo nesuderinamas su jo palaidūnišku charakteriu ir savanaudiškumu. Akivaizdu, kad Lyndon`ui, vistik,  yra kažkas svarbesnio už vyną ir moteris.


Ar gi ne taip?


 

 

  GINKLUOTĖ

Lyndonas kovoja naudodamasis šaudančiais ginklais, leidžiančiais jam laikytis atstumo nuo priešų, kurių naikinimas iš tikrųjų yra tavo darbas. Kovoje,jis greitai šaudo strėlėmis, kurios sužaloja ar  apsvaigina priešus. Lyndon`as taip pat nešioja su savimi unikalią ginkluotę, tokią kaip žaidimo kauliukus ir paslėptus maišelius, kurie jam suteikia sėkmės. Šie suvenyrai padidina jo sugebėjimus kovoje lygiai taip pat , o gal netgi ir labiau nei juvelyrika. 


  ŠARVŲ PROGRESIJA

Lyndon pradžioje keliauja su mažiau pritaikyta ginkluote mūšiams, tačiau jam tai netrukdo sėkmingai kovoti, nes vėlesnėje kelionėje jo ginkluotė, tik stiprėja. Lyndon ginkluotė didėja, kai jis prideda maišelius ir akinančius miltelius, taip pat slaptas kišenes ir stilingą apyklaklę Tobulėjant jo ginkluotei, Lyndonas prideda sau dvi identiškas didžiules laikmenas strėlėms ir investuoja savo pinigus į ornamentines pečių apsaugas, kurios jam padeda be poilsio naikinti savo priešus.

    

Pagrindiniai bruožai

RANGED KILLING

Dėka Lyndon`o naudingumo atakuojant ginklais iš toil, jis gali šaudyti po keletą strėlių vienu metu, jas užnuodyti arba naikinti armijas iš Burning Hells (degančio pragaro) su savo sprogstančiais šūviais.
 

 

DISABLING SHOTS

Su atidžiai padėtais spąstais ir šūviais, Lyndon`as gali sužaloti arba apakinti priešus bei išvengti gresiančio pavojaus.
 

 

ATTACK BOOSTS

Lyndon`o  klastingumas padeda jam suduoti greitus ir triuškinančius smūgius, o šiū įgudžių jis išmoko ir visus savo bendražygius.
 

 
   

ĮGUDŽIAI

Lyndono įgūdžiai padidina žalą kuria daro visi party`je esantys žaidėjai.  Jis geba sužaloti arba užnuodyti priešininkus ir išvengti atakų. Šis pagalbininkas  taip pat turi sugebėjimų vienu metu šaudyti keliomis strėlėmis arba viena, atidžiai nutaikyta, sprogstančia strėle.


enchantress_disorient  Poison Bolts     enchantress_poweredarmor  Vanish

 

Reklama


prepaid.lt

 

 

Diablo3.lt - informacinis ir pagalbinis didžiausias lietuviškas Diablo 3 portalas. Kopijuoti diablo3.lt medžiagą be administracijos sutikimo griežtai draudžiama.

Su mumis susisiekti galite el. paštu - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. © 2008-2014

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas