• Registruotis
Monstrai The Unburied
 

Iš Abd al-Hazir užrašų
Įrašas Nr. 0039

 


 

Kažkas čia tikrai ne taip. Baimė tvyro ore; Aš tai galiu pajusti. Praėjo vos keletą dienų kai palikau Tristramą, kai pamačiau žaižaruojantį ugnies kamuolį skriejantį danguje. Neužilgo pamačius šį įvykį aš sutikau sunkiai sužalota klajoklį. Jis vos galėjo man papasakoti istorija apie monstrą atsakinga už jo sužalotą kūną. Jis jį vadino “the unburried”.


 

Prieš kelis mėnesius, kai rašiau apie negyvelių pasirodymą mūsų žemėje, galvojau apie juos kaip apie būsimą mūsų didžiausia priešą. Bet jie visai nebaisūs palyginus su nauju monstru-negyveliu, jei tiketume šituo vargšu keliautoju.

 

 

Jis buvo kažkoks teisininkas, vietinis sargas besižvalgantis pakvaišusių žmonių sugadintų rankdarbių, tokių kurių mes matome vis daugiau šitomis tamsiomis dienomis. Kai sargas atsirado kapinėse, jis priartėjo prie duobes iškasto kažkokio kvailio, jis pastebėjo kad iš jos kažkoks begemotas pradėjo kastis pats. Mirštantis keliautojas šį bjaurų monstrą apibūdino – arba, kaip jis jau sakė, the unburied – kaip sudėta iš ištinusių dalių, kurios dvokia ir yra supelyjusios. Jo galva perkreipta, o iš jo burnos tiesiog trykšta seilės per jo iltis. Jam pasisekė tą vakarą , bet kai jis nuėjo su daugiau žmonių, kad padėtų susidoroti su pabaisa, jie suprato savo siaubui, kad pabaisa buvo per sunku įveikti. Jie kovojo iki paskutiniųjų aukodami patys save, kol monstras įsiutes žudė prasieidamas pro miestelį. Nežinia kiek tada nekaltų žmonių prarado gyvybes. Jis buvo paskutines likes gyvas, ir prieš mirtį, jis išdidžiai pasakė kad jiems pasisekė pribaigti monstrą – unburied.

 

 

 

Gime iš žmonių nevilties, šie padarai minta žmogaus kančia. Jei žmogaus kūnas tiesiog išmetamas nepalaidojant jo, ten gali pasirodyti unburied. Niekaip negaliu nustot galvojas, ar tai gali būti mums bausmė už mūsų nežmoniškumą kitiems žmoniems. Bet dėl ko tai vyksta? Kas suformavo šitus padarus? Kodel jie taip skiriasi nuo paprastu zombių ar skeletonų?

 


 

Kai kuriomis dienomis aš jaučiuosi, kad žmonijos pabaiga artėja. Be abejo mūsų pasaulyje yra įvairių rūšių pabaisų, bet kiekviena diena atneša dar prastesnių žinių, kurias mes turime pakęsti. Blogis artėja, mano draugai: paminėsite mano žodžius.

_______________________________________________________________________________________________
Apie autorių

Abd al-Hazir žinomas kaip džentelmenas, istorikas ir mokslininkas. Jis neseniai apsiemė negirdėta užduotimi ištirti, surasti ir kaupti informacija apie nepaprastas vietas iš mūsų pasaulio


informacija paimta iš http://www.blizzard.com/diablo3/world/bestiary/unburied.xml
Kopijuoti diablo3.lt medžiagą be administracijos sutikimo griežtai draudžiama.

Reklama


prepaid.lt

 

 

Diablo3.lt - informacinis ir pagalbinis didžiausias lietuviškas Diablo 3 portalas. Kopijuoti diablo3.lt medžiagą be administracijos sutikimo griežtai draudžiama.

Su mumis susisiekti galite el. paštu - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. © 2008-2014

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas