• Registruotis
Monstrai Undead

The Fallen Ones Scavenger Dune Tresher Undead Daugiau...
 
Negyvėlis skeletas (06/28/2008)

Iš Abd al-Hazir užrašų
Įrašas Nr. 008

 
Negyvėliai yra tarsi raupai mūsų pasauliui, tačiau niekas dar neatrado būdo, kaip jų atsikratyti kartą ir visiems laikams. Ar daug dar laiko nutekės, kol mes susidursim su negyvėlių skeletų karių armija, kuriuos prikėlė kažkokie išprotėję burtininkai ar tariami pusdieviai? Nesileiskite, kad retai tepasirodantys pranešimai apie skeletų puolimus priverstų jus patikėti, kad esame saugūs; mes niekados nesam saugūs nuo šių bedieviškų legionų. Isidėmėkit mano žodžius - jie ateina.
 
Nors skeletai atrodo agresyvūs ir silpnapročiai, tačiau iš jų nepasijuoksi. Mes neturėtume nei nustoti apie juos galvoti, nei ignoruoti to, kad jie egzistuoja netoliese. Jau seniai laikas pradėti rimtai tirti jų kilmę. Kadangi esu ganėtinai apsišvietęs daugelyje sričių, susijusių su šiais dalykais, tai galų gale priėjau išvadą, kad reikia man pačiam imtis šio tyrimo. Po daugelio mėnesių sunkaus darbo, pristatau jums visą informaciją, kurią man pavyko rasti apie šiuos bedievius monstrus.
 
 
Priešingai, nei tikėjausi, prikeltas skeletas iš tikrųjų susideda iš gabalėlių ir dalių bet kokio kiekio skeletų, o ne iš vieno. Jų įvairiapusė sudėtis duoda jiems galimybę persiformuoti ir tai padaro juos taip lengvai iškviečiamus, jei tik po ranka yra tinkamos žalios mėsos. Ir vis dėlto negalima sakyti, kad įgudęs burtininkas negalėtų išsikviesti būrio skeletų karių, atliekančių visas jo užduotis, kur tik jis užsigeistų. Suprantama, burtininkui prireiks mažiau pastangų iškviesti skeletų armiją kapinėse, nei vidury miško.
 
Taip pat noriu pridurti, jog manau, kad skeletų protinės galimybės priklauso nuo galingumo burto, kuriuo prikėlė skeletą. Teoriškai galima turėti vieną gudrų skeletą arba šimtą kvailų, išeikvojant tą patį kiekį energijos. Tačiau aš visiškai pasimečiau, bandydamas suprasti vidutinio lygio skeleto absurdišką proto polinkį. Galbūt jo pačio egzistencijos neįtikėtinumas verčia skeletą manyti, kad pasislėpti statinėje, nuolatos krizenant tris šimtus metų, kol auka atsiras šalia, yra labai smagu?
 
Lyginant su kitais mūsų pasaulyje gyvenančiais negyvėliais, kvaili zombiai, gaujomis medžiojantys vampyrai ir skeletai yra daug pavojingesni grupėmis dėl jų organizuotumo. Matant faktus, akivaizdu, jog tereikia trupučio daugiau energijos skirti skeletų iškvietimui, kad jie sugebėtų naudotis skydais; kad apsisaugotų patys ir apsaugotų sąjungininkus. Šie „skydiniai skeletai“, kaip aš juos mėgstu vadinti, yra labai paplitę, nors ir nėra jų tiek daug, kaip paprastų skeletų karių.
 
Jeigu mano prieš tai paminėtos detalės vis dar neįrodė jums šios problemos dydžio, tai pagalvokit apie skeletų iškvietėją. Pagerintas skeletas karys yra specialiai sukurtas protingesnis, todėl jis gali iš naujo papildyti gretas, jei prireikia. Taip, pridedant iškvietėjus prie blogio jėgų, numirėlių mišinio rezultatas tėra vemti verčiantis receptas, kaip pasigaminti pačią save palaikančią armiją, galinčią save gydyti, visą amžinybę siekiant įvykdyti bet kokį iškvietėjo demonišką norą.
 


"Priešingai, nei tikėjausi, prikeltas skeletas iš tikrųjų susideda iš gabalėlių ir dalių bet kokio kiekio skeletų, o ne iš vieno."

 
Visiems protingesniems skaitytojams jau turėtų būti aišku, kad kiekvienam pakvaišėliui tereikia tik trupučio skeleto likučių, kad galėtų sukurti negyvėlių armijas. Akivaizdus sprendimas yra atkasti visas kapines ir pradėti deginti visus skeletus iš eilės. Tik tada mes galėsim būti užtikrinti, kad galutinai pašalinom šią grėsmę iš daugybės padarų, kurie gali ir trokšta mums pakenkti.

_______________________________________________________________________________________________
Apie autorių

Abd al-Hazir žinomas kaip džentelmenas, istorikas ir mokslininkas. Jis neseniai apsiemė negirdėta užduotimi ištirti, surasti ir kaupti informacija apie nepaprastas vietas iš mūsų pasaulio

informacija paimta iš http://www.blizzard.com/diablo3/world/bestiary/undead.xml
Kopijuoti diablo3.lt medžiagą be administracijos sutikimo griežtai draudžiama.

Vertė: aNonim
Redagavo: Makrokosmas


The Fallen Ones Scavenger Dune Tresher Undead Daugiau...

Reklama


prepaid.lt

 

 

Diablo3.lt - informacinis ir pagalbinis didžiausias lietuviškas Diablo 3 portalas. Kopijuoti diablo3.lt medžiagą be administracijos sutikimo griežtai draudžiama.

Su mumis susisiekti galite el. paštu - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. © 2008-2014

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas